ТОП 10 (+1) найкращих журналів сучасного мистецтва

Вступ: Журнали сучаного мистецтва (друковані)

Журнали про сучасне мистецтво часто відрізняються від інших журналів своїм висококласним художнім оформленням. Мистецтво полягає в тому, щоб розміщувати потрібні речі в потрібних місцях, і редакція це забезпечує.

Мистецтво тісно взаємопов’язане з друкованими виданнями. Арт публікації можуть розглядатися в рамках показу мистецтва як альтернатива галереям. Більше того, багато традиційних митців також є видавцями арт журналів. 

Мистецтво існує не лише для музеїв чи галерей. Воно також призначене для показу в арт журналах. Більше того, не лише для показу, а й для задокументування арт дискусії, яку ведуть митці, критики, куратори та інші гравці ринку.

CAI сконцентрувалися лише на виданнях з найвищими рейтингами, охоплюючи журнали, які тримають руку на пульсі світу мистецтва, і якими керують відомі редактори, критики, художники та куратори. Всі ці журнали існують фізично, що робить їх такими привабливими. Сьогодні інтернет переповнений онлайн виданнями. Однак, жодна з інтернет платформ не є власне журналом.

Представлений список не є рейтингом, бо впорядковувалися журнали за алфавітним порядком. Але всі з них є відібраними та високо професійними. 

Від редакції: я не перекладала опис до кожного журналу (там зазначався рік заснування, регалії та коротка інформація), залишивши лише лінк, щоб ви могли ознайомитися з ними онлайн. Оригінальна стаття тут.

  1. Aesthetica

Сайт: https://aestheticamagazine.com/ 

  1. Apollo

Сайт: https://www.apollo-magazine.com/ 

  1. Artforum

Сайт: https://www.artforum.com/ 

  1. ArtNexus

Сайт: https://www.artnexus.com/ 

  1. Art Review

Сайт: https://artreview.com/ 

  1. CURA.

Сайт: https://curamagazine.com/ 

  1. Flash Art

Сайт: https://flash—art.com/ 

  1. Hi-Fructose

Сайт: https://hifructose.com/ 

  1. Juxtapoz

Сайт: https://www.juxtapoz.com/ 

  1. X-TRA

Сайт: https://www.x-traonline.org/ 

10(+1). SHADOWPLAY Magazine (Бонус)

Сайт: https://www.shadowplaymagazine.com/ 


Переклад створено в рамках підтримки української арт-спільноти UARTIST83.

Переклад: Каріна Данильчук