Нова авторка блогу Ольга Єфімова

Ми раді, що в спільноті українських митців знаходиться все більше людей, які бажають ділитися своїм досвідом та знаннями з іншими. Однією з таких мисткинь є Ольга Єфімова, яка є волонтеркою UARTIST83. Ті, хто є в телеграм чаті спільноти пам’ятають її за тематичними дописами про техніки старих майстрів та порадами з живопису олійними фарбами. Але в чаті все губиться, тож своєю експертизою Ольга вирішила поділитися і в блозі також.

В цій статті ви дізнаєтеся трохи більше про Ольгу та її практики. Нумо знайомитися!

“Вітаю! Мене звати Ольга Єфімова, раніше ви могли бачити мої роботи під псевдонімом Artvanil (зараз я повністю змінила свій імідж, але це окрема історія).

Мій основний матеріал – олійні фарби. Проте також полюбляю скетчинг усіма можливими графічними матеріалами.

Моя техніка – поєднання методів живопису “малих голландців” та імпресіонізму. В деяких роботах на полотні світиться імприматура – перший та єдиний шар фарби, нанесений напівпрозоро. Такі картини наче сяють з середини.

Мої сюжети – люди, особливо жінки, природа, яка написана з натури (різноманітні пейзажі та етюди). Іноді задля вдосконалення власного стилю або вивчення манери живопису та палітри конкретного художника, роблю копії картин відомих мастрів.

Героїні моїх авторських картин – це жінки в образах русалок, ельфів, духів природи, сезонів пори року та стихій.

На картинах русалки зображені у своїх природних формах, без одягу. Але це не відверта еротика. Мої русалки цнотливі та сором’язливі, проте сильні та вільні від нав’язаних суспільством думок. Кожну фігуру я малюю так, щоб руки, волосся або інші предмети начебто ненароком закривали груди, тим самим створюється ефект загадковості. На дівчину, у якої є загадка, хочеться дивитися знову і знову.

Окрема серія маленьких русалок написана мною для дітей. Це мініатюрні картини 25х25 см, які показують сценки з життя дітей Річок, Озер, Морів та Океанів. Кожна дівчинка та хлопчик має право на щасливе дитинство. Ці сюжети пов’язую зі своїм дитинством, коли я щоліта жила у бабусі, купалася у ставку, збирала гриби та ягоди у лісі. Це мої щасливі спогади.” Олю, ми з нетерпінням чекаємо твоїх нових картин та нових статей в блозі (до речі, нещодавню статтю про пленери ви вже читали, а от наступна вийде про пензлі зі щетини і супроводжуватиметься особистим міні-майстеркласом, не пропустіть!). Дякуємо, що ділишся!