Євгенія Побережна – нова авторка блогу

Євгенія Побережна – українська художниця, народилася в 1985 році в Криму. Живе та працює на Київщині. У 2007 році закінчила Кримський державний гуманітарний університет (м. Ялта), отримала ступінь бакалавра факультету мистецтв з Графічного дизайну.

Творчість Євгенії фокусується на людях. Головні теми – дитинство, сім’я, дорослішання, жіноча сутність. Останнім часом вона здебільшого досліджує вплив дитячих переживань на подальше життя та формування особистості. Основні художні медіа – олійний живопис, малюнок, змішані техніки та колаж.

“Митці рухаються по життю власними шляхами… іноді не помічаючи, що поруч йде ще хтось інший.”

Чому я вирішила стати волонтером і автором блогу UARTIST 83? Тому що завжди здається, що роблю мало, що треба робити більше, більше цікавитися, знаходити, ділитися особистим і професійним досвідом дотримуючись принципу “передай далі”. 

Якщо для вас мистецтво – не просто професія або хобі, тоді це гарний привід іти разом шляхом корисних досліджень, практичних порад і суб’єктивних роздумів!

Від редакції: Євгеніє, дякуємо за проактивність та чудові матеріали! Багато митців вдячні тобі за корисну інформацію та натхнення.


Інстаграм Євгенії