Як долучитись до телеграм-чату

Uartist – це перш за все коло однодумців. Кожен із нас є співтворцем спільноти і робить посильний внесок у її щоденну діяльність та розвиток. Аби отримати доступ до закритого телеграм-чату, оберіть будь-який варіант підписки та станьте активним учасником цього процесу.

КРОК 1

Зайдіть на сторінку Uartist 83 на платформі Contribee. Та оберіть комфортну для вас суму щомісячної підтримки, натисніть Підписатись.

Оберіть комфортну для вас суму щомісячної підтримки, натисніть Підписатись
КРОК 2

Відкриється вікно реєстрації. Якщо ви вже зареєстровані — залогінтесь, якщо ні — зареєструйтесь. Праворуч вгорі можна змінити мову (платформа підтримує українську).

КРОК 3

Ви побачите суму до оплати, в залежності від обраної підписки. Натисніть Підписатись з кредитною карткою.

КРОК 4

Після введення даних картки та підтвердження операції, ви побачите повідомлення про успішну підписку. Щомісяця у цей день буде списуватися зазначена сума.

Тепер ви повноправний учасник спільноти та можете додатися до нашого телеграм-чату.

КРОК 5

Поверніться на сторінку спільноти на Contribee. та відправте нам ваш нік в телеграмі у форматі @nickname (скористайтеся функцією Відправити повідомлення).

Усе, справу зроблено, вітаємо на борту! 🙂

Час на перевірку та додавання нових учасників до чату: від 1 до 3 робочих днів. Якщо вас не додали за цей час, переконайтесь, що ви правильно виконали всі кроки, або пишіть на мейл.