Каріна Данильчук – авторка блогу UARTIST83

Ідея ділитися перекладами про арт з англійської виникла восени 2022 року (а роздуми про це, можливо, ще й раніше), адже в україномовному середовищі на той час (та й зараз теж) було дуже мало інформації у вільному доступі про такі базові для художника речі як CV митця, artist statement, відправка картин і т.д. Плюс хотілося розібратися у світовому арт ринку, як це працює, що зараз там відбувається, які зміни продукують арт ярмарки – про все це пишуть іноземні видання в досить великій кількості, проте їх мало хто читає. Так і виник блог. Спочатку з кількох перекладів про арт ринок, далі додавалися гайди з написання базових штук, трошки було і про маркетинг для митців. Перекладами займалася Каріна Данильчук, як автор ідеї блогу, проте згодом (з весни 2023 року) UARTIST83 почав залучати нових перекладачів та авторів. На середину літа 2023 в нас є 4 постійні автори (які написали більше, ніж 1 статтю для блогу), а також команда перекладачів, з перекладами яких ви почнете ознайомлюватися з кінця липня 2023. 

Це була коротка історія блогу для майбутніх поколінь 🙂 Познайомимо зараз вас з першою його авторкою та його засновницею Каріною Данильчук. 

Каріна – художниця-акварелістка, яку ви можете пізнати за зосередженністю на темі птахів. Вона лише нещодавно розпочала свій активний шлях у мистецтві, проте активно розвивається і зростає (як у творчості, так і у представленності на міжнародному ринку). Окрім мистецтва також цікавиться природоохоронною тематикою, зокрема відновленням місць проживання тварин і рослин (так званий rewilding). В блозі фокус її уваги направлений на арт ринок та відслідковування трендів з аукціонів та арт ярмарок. Втім, з її гайдом по відправці картин закордон, ми гадаємо, багато хто з вас знайомий також.